RWR78S3922FSBSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR78S3922FSBSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 39.2K OHM 10W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR78S3922FSBSL.pdf
  • Mezua
RWR78S3922FSBSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR78S3922FSBSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 39.2K OHM 10W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12609 pcs Datuen fitxa RWR78S3922FSBSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR78S Erresistentzia 39.2 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR78S3922FSBSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 39.2 kOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound