RWR74S6041FMB12
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR74S6041FMB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 6.04K OHM 5W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR74S6041FMB12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RWR74S6041FMB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR74S6041FMB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 6.04K OHM 5W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 20795 pcs Datuen fitxa RWR74S6041FMB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Erresistentzia 6.04 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR74S6041FMB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 6.04 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound