RWR74S33R2FPB12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR74S33R2FPB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 33.2 OHM 5W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR74S33R2FPB12.pdf
  • Mezua
RWR74S33R2FPB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR74S33R2FPB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 33.2 OHM 5W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 20485 pcs Datuen fitxa RWR74S33R2FPB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR74S Erresistentzia 33.2 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR74S33R2FPB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate P (0.1%) Deskribapen zehatza 33.2 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound