RWR74N2R21FSB12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR74N2R21FSB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.21 OHM 5W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR74N2R21FSB12.pdf
  • Mezua
RWR74N2R21FSB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR74N2R21FSB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.21 OHM 5W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 14189 pcs Datuen fitxa RWR74N2R21FSB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.23mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR74N Erresistentzia 2.21 Ohms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR74N2R21FSB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 2.21 Ohms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound