RWR71S2201FRB12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR71S2201FRB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2K OHM 2W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR71S2201FRB12.pdf
  • Mezua
RWR71S2201FRB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR71S2201FRB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2K OHM 2W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 19714 pcs Datuen fitxa RWR71S2201FRB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Erresistentzia 2.2 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR71S2201FRB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate R (0.01%) Deskribapen zehatza 2.2 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound