RWR71S1821FSRSL
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR71S1821FSRSL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.82K OHM 2W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR71S1821FSRSL.pdf
  • Mezua
RWR71S1821FSRSLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR71S1821FSRSL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.82K OHM 2W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16806 pcs Datuen fitxa RWR71S1821FSRSL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±20ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR71S Erresistentzia 1.82 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR71S1821FSRSL-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant
Failure Rate S (0.001%) Deskribapen zehatza 1.82 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound