RWR71N2R21FMB12
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RWR71N2R21FMB12
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.21 OHM 2W 1% WW AXIAL
Fitxak: RWR71N2R21FMB12.pdf
  • Mezua
RWR71N2R21FMB12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RWR71N2R21FMB12 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.21 OHM 2W 1% WW AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 16003 pcs Datuen fitxa RWR71N2R21FMB12.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.187" Dia x 0.812" L (4.75mm x 20.62mm)
Series Military, MIL-PRF-39007, RWR71N Erresistentzia 2.21 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak RWR71N2R21FMB12-MIL
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 250°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Military, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate M (1%) Deskribapen zehatza 2.21 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Non-Inductive Wirewound