ROX600500MFHEM
Dale / VishayDale / Vishay
ROX600500MFHEM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX600500MFHEM
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 500M OHM 1% 20W AXIAL
Fitxak: ROX600500MFHEM.pdf
  • Mezua
ROX600500MFHEMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX600500MFHEM fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 500M OHM 1% 20W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5806 pcs Datuen fitxa ROX600500MFHEM.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Series ROX Erresistentzia 500 MOhms
Energia (Watts) 20W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 MOhms ±1% 20W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film