ROX50050K0FNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX50050K0FNF5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX50050K0FNF5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 50K OHM 1% 16W AXIAL
Fitxak: ROX50050K0FNF5.pdf
  • Mezua
ROX50050K0FNF5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX50050K0FNF5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 50K OHM 1% 16W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6944 pcs Datuen fitxa ROX50050K0FNF5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Series ROX Erresistentzia 50 kOhms
Energia (Watts) 16W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 kOhms ±1% 16W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film