ROX4007M23FKF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX4007M23FKF5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX4007M23FKF5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 7.23M OHM 1% 16.8W AXIAL
Fitxak: ROX4007M23FKF5.pdf
  • Mezua
ROX4007M23FKF5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX4007M23FKF5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 7.23M OHM 1% 16.8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8792 pcs Datuen fitxa ROX4007M23FKF5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Series ROX Erresistentzia 7.23 MOhms
Energia (Watts) 16.8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7.23 MOhms ±1% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film