ROX40033M0FHF5P
Dale / VishayDale / Vishay
ROX40033M0FHF5P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX40033M0FHF5P
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 33M OHM 1% 16.8W AXIAL
Fitxak: ROX40033M0FHF5P.pdf
  • Mezua
ROX40033M0FHF5Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX40033M0FHF5P fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 33M OHM 1% 16.8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5898 pcs Datuen fitxa ROX40033M0FHF5P.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Series ROX Erresistentzia 33 MOhms
Energia (Watts) 16.8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 33 MOhms ±1% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film