ROX400200MFHEM
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400200MFHEM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX400200MFHEM
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 200M OHM 1% 16.8W AXIAL
Fitxak: ROX400200MFHEM.pdf
  • Mezua
ROX400200MFHEMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX400200MFHEM fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 200M OHM 1% 16.8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5286 pcs Datuen fitxa ROX400200MFHEM.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Series ROX Erresistentzia 200 MOhms
Energia (Watts) 16.8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 200 MOhms ±1% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film