ROX400114KFNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX400114KFNF5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX400114KFNF5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 114K OHM 1% 16.8W AXIAL
Fitxak: ROX400114KFNF5.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX400114KFNF5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX400114KFNF5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 114K OHM 1% 16.8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8876 pcs Datuen fitxa ROX400114KFNF5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Series ROX Erresistentzia 114 kOhms
Energia (Watts) 16.8W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 114 kOhms ±1% 16.8W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film