ROX300800KFNF5
Dale / VishayDale / Vishay
ROX300800KFNF5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX300800KFNF5
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 800K OHM 1% 10W AXIAL
Fitxak: ROX300800KFNF5.pdf
  • Mezua
ROX300800KFNF5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX300800KFNF5 fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 800K OHM 1% 10W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9977 pcs Datuen fitxa ROX300800KFNF5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Series ROX Erresistentzia 800 kOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 800 kOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film