ROX3003M30FKEMP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX3003M30FKEMP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX3003M30FKEMP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 3.3M OHM 1% 14W AXIAL
Fitxak: ROX3003M30FKEMP.pdf
  • Mezua
ROX3003M30FKEMPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX3003M30FKEMP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 3.3M OHM 1% 14W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8505 pcs Datuen fitxa ROX3003M30FKEMP.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Series ROX Erresistentzia 3.3 MOhms
Energia (Watts) 14W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 3.3 MOhms ±1% 14W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film