ROX30030M0DHEM
Dale / VishayDale / Vishay
ROX30030M0DHEM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX30030M0DHEM
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 30M OHM 0.5% 10W AXIAL
Fitxak: ROX30030M0DHEM.pdf
  • Mezua
ROX30030M0DHEMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX30030M0DHEM fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 30M OHM 0.5% 10W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5628 pcs Datuen fitxa ROX30030M0DHEM.pdf
tolerantzia ±0.5% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Series ROX Erresistentzia 30 MOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30 MOhms ±0.5% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film