ROX3002M20FKEM
Dale / VishayDale / Vishay
ROX3002M20FKEM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX3002M20FKEM
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2M OHM 1% 10W AXIAL
Fitxak: ROX3002M20FKEM.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX3002M20FKEMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX3002M20FKEM fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2M OHM 1% 10W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11942 pcs Datuen fitxa ROX3002M20FKEM.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Series ROX Erresistentzia 2.2 MOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film