ROX30020M0FNF5S
Dale / VishayDale / Vishay
ROX30020M0FNF5S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX30020M0FNF5S
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 20M OHM 1% 10W AXIAL
Fitxak: ROX30020M0FNF5S.pdf
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX30020M0FNF5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX30020M0FNF5S fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 20M OHM 1% 10W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8683 pcs Datuen fitxa ROX30020M0FNF5S.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 3.050" L (7.87mm x 77.47mm)
Series ROX Erresistentzia 20 MOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 MOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film