ROX200540KGNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200540KGNLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX200540KGNLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 540K OHM 2% 6W AXIAL
Fitxak: ROX200540KGNLB.pdf
  • Mezua
ROX200540KGNLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX200540KGNLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 540K OHM 2% 6W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11533 pcs Datuen fitxa ROX200540KGNLB.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Series ROX Erresistentzia 540 kOhms
Energia (Watts) 6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 540 kOhms ±2% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film