ROX200300MFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX200300MFKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX200300MFKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 300M OHM 1% 6W AXIAL
Fitxak: ROX200300MFKLB.pdf
  • Mezua
ROX200300MFKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX200300MFKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 300M OHM 1% 6W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12044 pcs Datuen fitxa ROX200300MFKLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Series ROX Erresistentzia 300 MOhms
Energia (Watts) 6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 300 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film
Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROX2002M60JNELP
ROX2002M60JNELP
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 2.6M OHM 5% 8.4W AXIAL
Stockean: 12727 pcs
Deskarga: ROX2002M60JNELP.pdf
RFQ
ROX2002M70FNLB
ROX2002M70FNLB
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 2.7M OHM 1% 6W AXIAL
Stockean: 15120 pcs
Deskarga: ROX2002M70FNLB.pdf
RFQ
ROX200300MFKLBS
ROX200300MFKLBS
deskribapena: RES 300M OHM 1% 6W AXIAL