ROX20012M0FNEL
Dale / VishayDale / Vishay
ROX20012M0FNEL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX20012M0FNEL
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 12M OHM 1% 6W AXIAL
Fitxak: ROX20012M0FNEL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX20012M0FNELren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX20012M0FNEL fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 12M OHM 1% 6W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12289 pcs Datuen fitxa ROX20012M0FNEL.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Series ROX Erresistentzia 12 MOhms
Energia (Watts) 6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 230°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 12 MOhms ±1% 6W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film