ROX1505M00FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1505M00FKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX1505M00FKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 5M OHM 1% 5W AXIAL
Fitxak: ROX1505M00FKLB.pdf
  • Mezua
ROX1505M00FKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX1505M00FKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 5M OHM 1% 5W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16458 pcs Datuen fitxa ROX1505M00FKLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Series ROX Erresistentzia 5 MOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 MOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film