ROX150500KFKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX150500KFKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX150500KFKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 500K OHM 1% 5W AXIAL
Fitxak: ROX150500KFKLB.pdf
  • Mezua
ROX150500KFKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX150500KFKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 500K OHM 1% 5W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16308 pcs Datuen fitxa ROX150500KFKLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Series ROX Erresistentzia 500 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film