ROX15036M0JNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX15036M0JNLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX15036M0JNLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 36M OHM 5% 5W AXIAL
Fitxak: ROX15036M0JNLB.pdf
  • Mezua
ROX15036M0JNLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX15036M0JNLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 36M OHM 5% 5W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18544 pcs Datuen fitxa ROX15036M0JNLB.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Series ROX Erresistentzia 36 MOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 36 MOhms ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film