ROX10088M0FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10088M0FKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX10088M0FKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 88M OHM 1% 4W AXIAL
Fitxak: ROX10088M0FKLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX10088M0FKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX10088M0FKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 88M OHM 1% 4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18628 pcs Datuen fitxa ROX10088M0FKLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Series ROX Erresistentzia 88 MOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 88 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film