ROX1004M75FKEE
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1004M75FKEE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX1004M75FKEE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.75M OHM 1% 4W AXIAL
Fitxak: ROX1004M75FKEE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ROX1004M75FKEEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX1004M75FKEE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.75M OHM 1% 4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 40679 pcs Datuen fitxa ROX1004M75FKEE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Series ROX Erresistentzia 4.75 MOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.75 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film