ROX10036K0JKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10036K0JKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX10036K0JKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 36K OHM 5% 4W AXIAL
Fitxak: ROX10036K0JKLB.pdf
  • Mezua
ROX10036K0JKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX10036K0JKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 36K OHM 5% 4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21602 pcs Datuen fitxa ROX10036K0JKLB.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Series ROX Erresistentzia 36 kOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 36 kOhms ±5% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film