ROX1002M70FNRF
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1002M70FNRF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX1002M70FNRF
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.7M OHM 1% 4W AXIAL
Fitxak: ROX1002M70FNRF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ROX1002M70FNRFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX1002M70FNRF fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.7M OHM 1% 4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39436 pcs Datuen fitxa ROX1002M70FNRF.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Series ROX Erresistentzia 2.7 MOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.7 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film