ROX1001M00GKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX1001M00GKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX1001M00GKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1M OHM 2% 4W AXIAL
Fitxak: ROX1001M00GKLB.pdf
  • Mezua
ROX1001M00GKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX1001M00GKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1M OHM 2% 4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18404 pcs Datuen fitxa ROX1001M00GKLB.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Series ROX Erresistentzia 1 MOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 MOhms ±2% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film