ROX10015M0FKEE
Dale / VishayDale / Vishay
ROX10015M0FKEE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX10015M0FKEE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 15M OHM 1% 4W AXIAL
Fitxak: ROX10015M0FKEE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ROX10015M0FKEEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX10015M0FKEE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 15M OHM 1% 4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39977 pcs Datuen fitxa ROX10015M0FKEE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Series ROX Erresistentzia 15 MOhms
Energia (Watts) 4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 15 MOhms ±1% 4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film