ROX100100MFHELP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX100100MFHELP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX100100MFHELP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100M OHM 1% 5.6W AXIAL
Fitxak: ROX100100MFHELP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX100100MFHELPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX100100MFHELP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100M OHM 1% 5.6W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10791 pcs Datuen fitxa ROX100100MFHELP.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Series ROX Erresistentzia 100 MOhms
Energia (Watts) 5.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 MOhms ±1% 5.6W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film