ROX075200MJKEE
Dale / VishayDale / Vishay
ROX075200MJKEE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX075200MJKEE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 200M OHM 5% 3W AXIAL
Fitxak: ROX075200MJKEE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ROX075200MJKEEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX075200MJKEE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 200M OHM 5% 3W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48317 pcs Datuen fitxa ROX075200MJKEE.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Series ROX Erresistentzia 200 MOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 200 MOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film