ROX0751M80FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX0751M80FKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX0751M80FKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 1.8M OHM 1% 3W AXIAL
Fitxak: ROX0751M80FKLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX0751M80FKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX0751M80FKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 1.8M OHM 1% 3W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25814 pcs Datuen fitxa ROX0751M80FKLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Series ROX Erresistentzia 1.8 MOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1.8 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film