ROX07510K0GKEE
Dale / VishayDale / Vishay
ROX07510K0GKEE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX07510K0GKEE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 10K OHM 2% 3W AXIAL
Fitxak: ROX07510K0GKEE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ROX07510K0GKEEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX07510K0GKEE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 10K OHM 2% 3W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 56165 pcs Datuen fitxa ROX07510K0GKEE.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.800" L (7.87mm x 20.32mm)
Series ROX Erresistentzia 10 kOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 kOhms ±2% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film