ROX050470KFKEEP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050470KFKEEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX050470KFKEEP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 470K OHM 1% 2.8W AXIAL
Fitxak: ROX050470KFKEEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ROX050470KFKEEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX050470KFKEEP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 470K OHM 1% 2.8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 35989 pcs Datuen fitxa ROX050470KFKEEP.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Series ROX Erresistentzia 470 kOhms
Energia (Watts) 2.8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 470 kOhms ±1% 2.8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film
Konposizio Metal Oxide Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
ROX050470KFKEE
ROX050470KFKEE
fabrikatzaileak: Dale / Vishay
deskribapena: RES 470K OHM 1% 2W AXIAL