ROX050330KKNLB
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050330KKNLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX050330KKNLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 330K OHM 10% 2W AXIAL
Fitxak: ROX050330KKNLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ROX050330KKNLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX050330KKNLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 330K OHM 10% 2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33331 pcs Datuen fitxa ROX050330KKNLB.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Series ROX Erresistentzia 330 kOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330 kOhms ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film