ROX050250MJNEEP
Dale / VishayDale / Vishay
ROX050250MJNEEP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ROX050250MJNEEP
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 250M OHM 5% 2.8W AXIAL
Fitxak: ROX050250MJNEEP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
ROX050250MJNEEPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ROX050250MJNEEP fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 250M OHM 5% 2.8W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39062 pcs Datuen fitxa ROX050250MJNEEP.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Series ROX Erresistentzia 250 MOhms
Energia (Watts) 2.8W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 180°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 250 MOhms ±5% 2.8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film