RNX2004K70FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX2004K70FKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX2004K70FKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 4.7K OHM 1% 5W AXIAL
Fitxak: RNX2004K70FKLB.pdf
  • Mezua
RNX2004K70FKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX2004K70FKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 4.7K OHM 1% 5W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11846 pcs Datuen fitxa RNX2004K70FKLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Series RNX Erresistentzia 4.7 kOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 4.7 kOhms ±1% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film