RNX200330MKNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX200330MKNLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX200330MKNLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 330M OHM 10% 5W AXIAL
Fitxak: RNX200330MKNLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RNX200330MKNLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX200330MKNLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 330M OHM 10% 5W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11419 pcs Datuen fitxa RNX200330MKNLB.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Series RNX Erresistentzia 330 MOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 330 MOhms ±10% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film