RNX12560M0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX12560M0FNLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX12560M0FNLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 60M OHM 1% 3W AXIAL
Fitxak: RNX12560M0FNLB.pdf
  • Mezua
RNX12560M0FNLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX12560M0FNLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 60M OHM 1% 3W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14259 pcs Datuen fitxa RNX12560M0FNLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Series RNX Erresistentzia 60 MOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 60 MOhms ±1% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film