RNX10010M0FNEE
Dale / VishayDale / Vishay
RNX10010M0FNEE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX10010M0FNEE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 10M OHM 1% 2.5W AXIAL
Fitxak: RNX10010M0FNEE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RNX10010M0FNEEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX10010M0FNEE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 10M OHM 1% 2.5W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25990 pcs Datuen fitxa RNX10010M0FNEE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Series RNX Erresistentzia 10 MOhms
Energia (Watts) 2.5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 10 MOhms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film