RNX075100MFHLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX075100MFHLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX075100MFHLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100M OHM 1% 2W AXIAL
Fitxak: RNX075100MFHLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
  • Mezua
RNX075100MFHLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX075100MFHLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100M OHM 1% 2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23085 pcs Datuen fitxa RNX075100MFHLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.790" L (3.56mm x 20.07mm)
Series RNX Erresistentzia 100 MOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 MOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film