RNX05045M0KKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX05045M0KKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX05045M0KKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 45M OHM 10% 1.2W AXIAL
Fitxak: RNX05045M0KKLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RNX05045M0KKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX05045M0KKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 45M OHM 10% 1.2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25794 pcs Datuen fitxa RNX05045M0KKLB.pdf
tolerantzia ±10% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Series RNX Erresistentzia 45 MOhms
Energia (Watts) 1.2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 45 MOhms ±10% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film