RNX0502M70FHEE
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0502M70FHEE Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX0502M70FHEE
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.70M OHM 1% 50 PPM 1.2W
Fitxak: RNX0502M70FHEE.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RNX0502M70FHEEren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX0502M70FHEE fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.70M OHM 1% 50 PPM 1.2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50557 pcs Datuen fitxa RNX0502M70FHEE.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Series RNX Erresistentzia 2.7 MOhms
Energia (Watts) 1.2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Beste izenak RNX2.70MDTR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.7 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film