RNX0502M20FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0502M20FKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX0502M20FKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 2.2M OHM 1% 1.2W AXIAL
Fitxak: RNX0502M20FKLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
RNX0502M20FKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX0502M20FKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 2.2M OHM 1% 1.2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 30722 pcs Datuen fitxa RNX0502M20FKLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.540" L (3.56mm x 13.72mm)
Series RNX Erresistentzia 2.2 MOhms
Energia (Watts) 1.2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 225°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2.2 MOhms ±1% 1.2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, High Voltage, Safety Metal Oxide Film