RNX038560MFNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX038560MFNLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX038560MFNLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 560M OHM 1% 1W AXIAL
Fitxak: RNX038560MFNLB.pdf
  • Mezua
RNX038560MFNLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX038560MFNLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 560M OHM 1% 1W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28850 pcs Datuen fitxa RNX038560MFNLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Series RNX Erresistentzia 560 MOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 560 MOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film