RNX03824K0FNLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX03824K0FNLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX03824K0FNLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 24K OHM 1% 1W AXIAL
Fitxak: RNX03824K0FNLB.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RNX03824K0FNLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX03824K0FNLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 24K OHM 1% 1W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37130 pcs Datuen fitxa RNX03824K0FNLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Series RNX Erresistentzia 24 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 24 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film