RNX0258M06FKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX0258M06FKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX0258M06FKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 8.06M OHM 1% 1/2W AXIAL
Fitxak: RNX0258M06FKLB.pdf
  • Mezua
RNX0258M06FKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX0258M06FKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 8.06M OHM 1% 1/2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39164 pcs Datuen fitxa RNX0258M06FKLB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Series RNX Erresistentzia 8.06 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 8.06 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film