RNX025100MJKLB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX025100MJKLB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX025100MJKLB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100M OHM 5% 1/2W AXIAL
Fitxak: RNX025100MJKLB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
260 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
RNX025100MJKLBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX025100MJKLB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100M OHM 5% 1/2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39554 pcs Datuen fitxa RNX025100MJKLB.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Series RNX Erresistentzia 100 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 MOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film