RNX025100MFKEB
Dale / VishayDale / Vishay
RNX025100MFKEB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RNX025100MFKEB
Fabrikatzaileak / Marka: Dale / Vishay
Produktuaren Deskribapena RES 100M OHM 1% 1/2W AXIAL
Fitxak: RNX025100MFKEB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
RNX025100MFKEBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RNX025100MFKEB fabrikatzailea Dale / Vishay
deskribapena RES 100M OHM 1% 1/2W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 86398 pcs Datuen fitxa RNX025100MFKEB.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.140" Dia x 0.290" L (3.56mm x 7.37mm)
Series RNX Erresistentzia 100 MOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 100 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Safety Metal Oxide Film